Denna radhus på Saltstigen såldes av oss 2018-09-30. Se alla våra försäljningar i Kungsängen samt även på Saltstigen
Om du går i säljtankar och bor i närheten av Lillsjön är du varmt välkommen att kontakta oss för en kostnadsfri värdering.
Boka värderingEndast ca 250 meter från Lillsjön och med skogsparti som närmaste granne finns detta trevliga radhus för dig som önskar nå naturen och sjö på kort promenad från hemmet. Perfekt boende för barnfamiljen eller paret som önskar ett lättskött, trivsamt boende. Möjlighet att göra om allrum till ytterligare 2 sovrum vilket ger 4 sovrum om så önskas. Inglasat uterum om ca 12 kvm på trädgårdssida förlänger vår/höstsäsongen. Två bra duschrum, ett på respektive våningsplan. Stilrent kök från Balingslöv med matplats i burspråk. I samfällighetsavgiften ingår det mesta förutom hushållselen. Fiber finns indraget i fastigheten. Garage i länga. Endast ett par hundra meter till förskola och skola (F-3). Busshållplats finns i området som tar dig till Kungsängen centrum.
Om du funderar på att sälja och vill veta vad din bostad är värd, kontakta oss för en fri muntlig värdering. Du förbinder dig inte till någonting i samband med värderingen.