Lönngården—
                        Malmö
            
            Lönngatan 40f
                            Slutpris
                            
            1 100 000 kr
                         Malmö 
                        - Lönngården 
                
            
        Gaveltvåa med enastående utsikt över Malmö!
                Nu presenteras stolt denna fina gaveltvåa med ett fantastiskt ljusinsläpp från de stora fönsterpartierna i bostaden. Bostaden erbjuder lättmöblerade ytor, walk-in-closet, renoverat kök och badrum samt fina detaljer så som takrosetter och härlig takhöjd. På våning 4/4 med fri utsikt ser man ut över Malmö från vardagsrummet, en utsikt man inte kan få nog av! 
På lönngården bor du med bekväma avstånd till tågstationer och bussförbindelser med närhet till både Södervärn, Triangeln och Persborgs tågstation. Perfekt för studenten, förstagångsköparen eller någon som pendlar mycket.  Låter det som en bostad för dig? Välkommen att boka in dig på visning.
            
                         Boarea
                        
                    62 kvm
                         Avgift
                        
                    3 369 kr/mån
                         Rum
                        
                    2,5 rum (1 sovrum)
                         Våning
                        
                    4 av 4 (Hiss finns ej)
                         Såld
                        
                    2020-09-07
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
                            Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.