Karl Dahlins Väg 28 C

Karl Dahlins Väg 28 C

Slutpris

1 025 000 kr


Hentorp— Skövde

Karl Dahlins Väg 28 C


Slutpris
1 025 000 kr

Skövde - Hentorp

Missa inte denna ljusa härliga FYRA som nu finns till salu på andra våning i populära brf Vallsängen! Här får ni nyare ytskikt genom hela lägenheten med detaljer som snygga fondtapeter och läckra spottar. Köket renoverades 2010, här finns det plats för både matlagning och matbord. Två helkaklade badrum från 2002, här finns bekvämligheter som tvättmaskin och torktumlare. Med bästa läget i föreningen bor du lugnt med närhet till mataffär, skola, förskola och bussförbindelser till centrum. Inglasad balkong i soligt söderläge! Välkomna på visning.


Boarea
87 kvm
Avgift
5 079 kr/mån
Driftkostnad
500 kr/mån
Rum
4 rum (3 sovrum)
Såld
2015-03-27

Låt oss värdera din bostad

Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.
Mäklarhuset värdera din bostad
Hej! Hur kan vi hjälpa dig?
Vad letar du efter?
Kostnadsfri värdering av min bostad
Funderar du på att sälja nu eller längre fram? Boka en kostnadsfri muntlig värdering och rådgivning idag.
Jag vill sälja min bostad
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig och berättar mer om hur vi kan hjälpa till med försäljningen och en riktigt lyckad affär.
Tack, vi har tagit emot din
förfrågan.
Vi kontaktar dig inom kort.