Kontakta mäklaren för mer information kring ev visningsmöjligheter.
Anmäl intresse BudgivningVälkomna till Drömstuga nr. 118 i Brf. Drömstugan Slite, en stuga om 24 m² i ljust och välkomnande standard och skick! Här kan du själv njuta av ledigheten eller hyra ut stugan när du så önskar!
Storstuga med matplats,soffa, tv 32 2 samt köksdel med ny spishäll, fläkt och micro. Sovrum med garderober. Duschrum med klinkergolv och kaklade väggar och avbrytande mosaikinfällning i dusch. Genomgående ekparkettgolv. Vattenburen golvvärme via egen elpanna.
Flexibelt fritidsboende med möjlighet till att nyttja andra drömstugor i t ex Åre, genom Drömstugans koncept "Drömflex". Även möjlighet till bra hyresintäkter när man själv inte nyttjar stugan.
Mån.avg. 1 850 kr inkl el, värme, förråd, kabel-TV samt bredband.
Välkomna till Stuga nr. 118 i Brf Drömstugan i Slite.
För mer information om bostadsrättsföreningen och uthyrning, gå in på Slite Strandbys hemsida: http://www.slitestrandby.se
Bostadsrätten visas enligt överenskommelse
Fyll i dina kontaktuppgifter så bjuder vi på en fri muntlig värdering av din bostad.
Under högsommaren kommer jag att hyra ut stugan för att glädja andra så att de också kan få bo så här fint.
Lena StenströmNärheten till havet.Köp min stuga för att komma nära havet och lugnet. Stugan äe perfekt planerad och fint inredd.Dessutom slipper jag sköta om den.