Paradisgatan 15D

Paradisgatan 15D

Slutpris

470 000 kr


Centralt— Gislaved

Paradisgatan 15D


Slutpris
470 000 kr

Gislaved - Centralt

Välplanerad trerumslägenhet på första våning smidigt utan trappor!

Välplanerad lägenhet med balkong på första våning. Boendet erbjuder kök med matplats, rymligt vardagsrum och två sovrum i bra storlekar. Härlig innergård och bra gemensamhetsutrymmen i området. Här får man ett trivsamt boende i föreningen Gullvivan belägen i lugnt och familjevänligt område nära till skola och centrum. Varmt välkomna!


Boarea
80 kvm
Avgift
4 333 kr/mån
Rum
3 rum (2 sovrum)
Våning
1 av 3 (Hiss finns ej)
Såld
2022-11-24

Mäklarhuset Gislaved

Denna lägenhet på Paradisgatan såldes av oss 2022-11-24. Se alla våra försäljningar i Gislaved samt även på Paradisgatan.

Boka värdering

Låt oss värdera din bostad

Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.
Mäklarhuset värdera din bostad
Hej! Hur kan vi hjälpa dig?
Vad letar du efter?
Kostnadsfri värdering av min bostad
Funderar du på att sälja nu eller längre fram? Boka en kostnadsfri muntlig värdering och rådgivning idag.
Jag vill sälja min bostad
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig och berättar mer om hur vi kan hjälpa till med försäljningen och en riktigt lyckad affär.
Tack, vi har tagit emot din
förfrågan.
Vi kontaktar dig inom kort.