Hjortronvägen 101, 2 tr

Hjortronvägen 101, 2 tr

Slutpris

975 000 kr


Tibble— Kungsängen— Upplands-Bro

Hjortronvägen 101, 2 tr


Slutpris
975 000 kr

Upplands-Bro - Kungsängen - Tibble

HÖGST UPP MED HÖRNLÄGE!

1:a med högt fint hörnläge! Säkerhetsdörr och inbyggda garderober i hallen. Förråd för extra förvaring finns intill lägenheten. Badrummet har våtrumsmatta/våtrumstapet. Populär planlösning med välplanerat kök och plats för 4 matgäster. Rymligt vardagsrum med fransk balkong. Lägenheten har äldre ytskikt och är i behov av modernisering. Ca 15.500 kr i reparationsfond. Kort promenad till livsmedelsbutik och bussförbindelser mot Brunna och Kungsängen centrum. Lugnt och stillsamt område i förening med god ekonomi. Närhet till vacker natur och bad vid Mälaren alt. Lillsjön.


Referensnummer
108 725
Boarea
45 kvm
Avgift
2 230 kr/mån
Byggnadstyp
Låghus
Såld
2014-05-08

Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla

Denna lägenhet på Hjortronvägen 101, 2 tr såldes av oss 2014-05-08. Se alla våra försäljningar i Kungsängen

Boka värdering

Låt oss värdera din bostad

Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.
Mäklarhuset värdera din bostad
Hej! Hur kan vi hjälpa dig?
Vad letar du efter?
Kostnadsfri värdering av min bostad
Funderar du på att sälja nu eller längre fram? Boka en kostnadsfri muntlig värdering och rådgivning idag.
Jag vill sälja min bostad
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig och berättar mer om hur vi kan hjälpa till med försäljningen och en riktigt lyckad affär.
Tack, vi har tagit emot din
förfrågan.
Vi kontaktar dig inom kort.