Oscars väg 41
4 895 000 kr
Friköpt radhus med hörnläge och generös uteplats i Vega!
Välkommen till ett rymligt och välplanerat radhus med attraktivt hörnläge! Här njuter du av en stor altan i nivåer som sträcker sig runt huset, perfekt för sociala tillställningar och avkoppling. På baksidan väntar ett lyxigt spabad, en plats för sköna kvällar.
Entréplanet bjuder på ett stort och modernt kök med plats för hela familjen, ett exklusivt badrum, praktisk tvättstuga samt ett ljust och luftigt vardagsrum med utgång till altanen.
På övre plan finns tre sovrum, där det största har direktaccess till en balkong. För den som önskar kan planlösningen enkelt återställas till fyra sovrum, precis som i originalutförandet. Här finns även ett stort badrum av äldre standard som erbjuder stor potential för den som vill sätta sin egen prägel.
Området är perfekt för barnfamiljer med en lugn gård, lekplats och en skogsdunge. På promenadavstånd finns grönområden, bad vid Drevviken samt skola och förskola. Pendeltåget tar dig snabbt till Stockholm central, här finns även närhet till butiker, restauranger, gym och matbutik. Med en kortare bilresa kommer du till Port 73, Handen centrum samt Länna handelsplats.
Varmt välkomna på visning!
118/8 kvm
51 029 kr/år
203 kvm
4 rum (3-4 sovrum)
2025-05-07
Mäklarhuset Hammarbyhöjden
Denna radhus på Oscars väg såldes av oss 2025-05-07. Se alla våra försäljningar i Vega samt även på Oscars väg.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
