Mäklare i Málaga

Estefanía Grilo

Estefanía Grilo

Fastighetsmäklare

Kontor
Málaga
Talar

Mäklare i Málaga

Estefanía Grilo

Jag älskar fastighetsbranschen eftersom det inte bara handlar om att sälja bostäder, utan om att lära känna människor och följa dem genom deras personliga resor. Under tio år på Mäklarhuset har jag lärt mig att lyssna, vägleda och förstå varje kunds behov, samt att värdesätta hur viktigt det är att hela köp- eller säljprocessen är tydlig, enkel och tillfredsställande. Jag talar spanska, engelska har goda kunskaper i svenska, vilket gör att jag kan kommunicera med kunder från olika länder och guida dem på deras eget språk. Jag strävar alltid efter att erbjuda en nära, ärlig och personlig service, med fokus på varje persons unika behov. För mig handlar det inte bara om att avsluta en affär, utan om att skapa en positiv och minnesvärd upplevelse. Om du vill kan vi börja skriva din fastighetshistoria tillsammans.

"Varje hem berättar sin egen historia och jag är här för att hjälpa dig att skriva din."



Förbered din försäljning

Förbered din försäljning

Med vår kostnadsfria tjänst Förberedd hjälper vi dig att förbereda hela din försäljning så att du är redo när drömbostaden dyker upp.

Hej! Hur kan vi hjälpa dig?
Vad letar du efter?
Kostnadsfri värdering av min bostad
Funderar du på att sälja nu eller längre fram? Boka en kostnadsfri muntlig värdering och rådgivning idag.
Jag vill sälja min bostad
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig och berättar mer om hur vi kan hjälpa till med försäljningen och en riktigt lyckad affär.
Tack, vi har tagit emot din
förfrågan.
Vi kontaktar dig inom kort.