Askhagsvägen 5b
Slutpris
865 000 kr
Askhagsvägen 5b
865 000 kr
Finaste 2:an i föreningen!
Nu finns möjlighet att förvärva en riktigt fin tvåa belägen en halv trappa upp i huset. Det här är ett hem som sticker ut med genomtänkta material- och färgval.
Vardagsrummet är rymligt och lättmöblerat, och det moderna köket erbjuder god arbetsyta och alla funktioner man behöver. Sovrummet har bra förvaring i form av platsbyggda garderober, och det helkaklade duschrummet (våtrumsintyg finns) med golvvärme är snyggt och professionellt utfört. Lägenheten genomsyras av exklusiva detaljer såsom Kährs parkettgolv i samtliga rum och specialtillverkade taklister som tillför extra karaktär och elegans.
Här bor ni bekvämt i en stabil och välskött bostadsrättsförening med stora och fina grönområden. Ni har dessutom promenadavstånd till pendeltåget som når både Norrköping och Linköping med en ca 15 minuters resa.
Varmt välkommen att kontakta mäklaren för att anmäla intresset för en visning!
Boarea
52.9 kvm
Avgift
4 502 kr/mån
Rum
2 rum (1 sovrum)
Våning
1 av 2 (Hiss finns ej)
Såld
2026-02-11
Mäklarhuset Norrköping
Denna lägenhet på Askhagsvägen såldes av oss 2026-02-11. Se alla våra försäljningar i Kimstad samt även på Askhagsvägen.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad