Sågstuvägen 42

Sågstuvägen 42

Slutpris

1 860 000 kr


Visättra— Huddinge

Sågstuvägen 42


Slutpris
1 860 000 kr

Huddinge - Visättra

Rymlig tvåa med lugnt läge och en inglasad balkong

Välkommen till en lägenhet med ett lugnt fint läge och med fönster i två väderstreck. Från köket och sovrummet har du fri utsikt mot ett härligt skogsområde. Vardagsrum med utgång till lägenhetens generösa inglasade balkong. Renoverat kök som är lätt att trivas i. Här finns ordentligt med plats för större middagar kring matbordet.Badrum med
badkar, stor klädkammare, möblerbar hall med fyra garderober. Lägenheten har kontinuerligt renoverats och är i bra skick. Mycket välskött förening med god ekonomi. Visättra har ett uppskattat läge nära natur och strövområden. Gångavstånd till kommunikationer och bara 20 minuter med pendeltåg till Stockholm C. Välkomna till Sågstuvägen 42.


Boarea
65 kvm
Avgift
3 480 kr/mån
Rum
2 rum (1 sovrum)
Våning
1 av 3 (Hiss finns)
Såld
2019-01-22

Mäklarhuset Huddinge

Denna lägenhet på Sågstuvägen såldes av oss 2019-01-22. Se alla våra försäljningar i Huddinge samt även på Sågstuvägen.

Boka värdering

Titti Niesen

Ansvarig mäklare
Talar även engelska, tyska ...+1

Låt oss värdera din bostad

Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.
Mäklarhuset värdera din bostad
Hej! Hur kan vi hjälpa dig?
Vad letar du efter?
Kostnadsfri värdering av min bostad
Funderar du på att sälja nu eller längre fram? Boka en kostnadsfri muntlig värdering och rådgivning idag.
Jag vill sälja min bostad
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig och berättar mer om hur vi kan hjälpa till med försäljningen och en riktigt lyckad affär.
Tack, vi har tagit emot din
förfrågan.
Vi kontaktar dig inom kort.