Nybyggarevägen 22
975 000 kr
Villa med dubbelgarage och älvutsikt
Välkommen till Nybyggarevägen 22 i Furuvik, Lycksele – med vy över Umeälven. Denna villa erbjuder 4 - 5 rum och kök, varav tre sovrum, vilket skapar gott om plats.
Fastigheten har en stor tomt på 1500 kvadratmeter, perfekt för avkoppling och aktiviteter. Här finner du en stor uteplats som erbjuder många soltimmar och vy över Umeälven.
För dig med intresse för hobbyprojekt eller som behöver extra förvaringsutrymme, finns ett dubbelgarage som även kan användas som verkstad. Dessutom finns ett fristående garage/förrådsbyggnad utrustad med två vikportar.
Läget är bra för barnfamiljer, med närhet till Furuviksskolan och möjligheten att enkelt ta del av allt vad Lycksele har att erbjuda.
Välkommen på visning till Nybyggarevägen 22.
88/19 kvm
39 569 kr/år
1 500 kvm
5 rum (3 sovrum)
2025-07-04
Mäklarhuset Lycksele
Denna villa på Nybyggarevägen såldes av oss 2025-07-04. Se alla våra försäljningar i Lycksele samt även på Nybyggarevägen.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
