Åkrestigen 7
Slutpris
3 000 000 kr
Åkrestigen 7
3 000 000 kr
Lättskött enplansvilla med barnvänligt läge i Idenor
På barnvänlig gata erbjuder vi nu en bostad för er som söker en villa i lugna omgivningar med närhet till stan! Här bor man med allt i ett plan på en lättskött och insynsskyddad tomt med bra solläge.
Gott om plats för hela familjen med fyra sovrum och stort renoverat kök med skåpluckor i härlig grön nyans. Vardagsrum med värmande kakelugn, helkaklat badrum med golvvärme, tvättstuga med dusch och bastu samt en extra wc. Bekväm uppvärmning via frånluftsvärmepump och fiber finns anslutet.
Trädgårdstomt med buskar, odlingslådor och altan i soligt läge i anslutning till entrén. Lekstuga och garage med varmbonad förrådsdel, goda parkeringsmöjligheter på asfalterad uppfart och laddstolpe för elbil.
Inom Idenor finns förskola och skola, kommunikation till centrum med cykelbana och stadsbussar samt fina grönområden.
Varmt välkomna att kontakta mäklaren för att boka er visning!
Boarea
135 kvm
Driftkostnad
53 991 kr/år
Tomtarea
660 kvm
Rum
5 rum (4 sovrum)
Byggnadstyp
Enplan
Såld
2026-02-23
Mäklarhuset Hudiksvall
Denna villa på Åkrestigen såldes av oss 2026-02-23. Se alla våra försäljningar i Hudiksvall samt även på Åkrestigen.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad