Kronetorpsgatan 50b, 1204

Kronetorpsgatan 50b, 1204

Slutpris

1 100 000 kr


Segevång— Malmö

Kronetorpsgatan 50b, 1204


Slutpris
1 100 000 kr

Malmö - Segevång

Tvårummare med inglasad balkong i söderläge!

Nu presenteras stolt denna tvårummare i HSB brf Västkusten som erbjuder en genomgående planlösning med mycket ljusinsläpp och lättmöblerade ytor. Den stora inglasade balkongen är belägen i söder och erbjuder därmed förmiddagssol. Här bor du i en välskött förening som är belägen i en grönskande oas med mycket bra förbindelser både till city och till Lund. Låter detta som en bostad för dig? Varmt välkommen på visning.


Boarea
59 kvm
Avgift
3 630 kr/mån
Rum
2 rum (1 sovrum)
Våning
3 av 9 (Hiss finns)
Såld
2020-03-08

Låt oss värdera din bostad

Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.
Mäklarhuset värdera din bostad
Hej! Hur kan vi hjälpa dig?
Vad letar du efter?
Kostnadsfri värdering av min bostad
Funderar du på att sälja nu eller längre fram? Boka en kostnadsfri muntlig värdering och rådgivning idag.
Jag vill sälja min bostad
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig och berättar mer om hur vi kan hjälpa till med försäljningen och en riktigt lyckad affär.
Tack, vi har tagit emot din
förfrågan.
Vi kontaktar dig inom kort.