Vasastan—
Stockholm
Döbelnsgatan 93, 3 tr
Slutpris
3 750 000 kr
Stockholm
- Vasastan
Renoveringschans i Vasastan, Garage ingår i hyran!
Varmt välkomna till en väldisponerad tvåa i Vasastan där ni har chans att sätta er egen prägel på en fin grund! Ljust vardagsrum och sovrum med fint parkettgolv samt kök och badrum med behov av lite kärlek och uppfräschning.
Bostaden ligger i en välskött fastighet där föreningen har god ekonomi och erbjuder därmed låg avgift. Här finns garage i källaren och en stor grönskande innergård, perfekt för grillkvällar eller härliga dagar i solen. Fastigheten ligger högt upp på Döbelnsgatan med Vanadisparken runt hörnet och ett stort utbud av både restauranger, pubar och caféer i närkvarteret.
Varmt välkomna på visning till en bostad med stor potential!
Boarea
43 kvm
Avgift
1 193 kr/mån
Rum
2 rum (1 sovrum)
Våning
3 av 5 (Hiss finns)
Såld
2019-09-25
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.
