Nyproduktion! Arkitektritade exklusiva radhus med unik design. Ett boende utöver det vanliga! Stora fönsterpartier, insynsskyddad uteplats och smakfulla materialval. Med inspiration av golfklubbans form har dessa läckra radhus ritats av en av Spaniens mest kända arkitekter, Joaquin Torres. Boendet passar både golfare och familjer som vill bo i ett lugnt och vackert område. Radhusen är vackert designade i minimalistisk stil. Design och utförande i toppklass! Tillval som privat pool eller trädgård finns att tillgå. Privat parkeringsplats ingår.
Radhusen är alla i 2-plan med gästtoalett, vardagsrum, kök och stor terrass på nedre plan. På övre plan finns 3 stora sovrum och 2 badrum, varav det ena är en-suite intill ett av dubbelrummen som även har balkong med vacker utsikt. Nära till golfbana, strandpromenad, hamn, restauranger, stort shoppingcenter och vattenpark. Kontakta Mäklarhuset för mer information och för att boka visning.
Området ligger i Caleta de Vélez, endast 10 minuters promenad från den vackra strandpromenaden med strand, restauranger och tapasbarer. Det är nära till golfbanan Baviera Golf, shopping center och vattenpark.
Just nu pågår försäljning av etapp 3 som består av sex radhus, endast radhus 2 finns kvar till salu. Inflyttningsklara 2019. Etapp 1 och 2 i det här projektet är sen tidigare slutsålda och färdigbyggda. I framtiden kommer även etapp 4 och 5 byggas med sex radhus vardera. Inflyttning 2020 resp. 2021.
Vänligen kontakta Mäklarhuset för mer information och för att boka visning.
Vill du veta mer om detta projekt? Fyll i dina kontaktuppgifter så hör vi av oss!