Norra Infartsgatan 55 D
Slutpris
800 000 kr
Norra Infartsgatan 55 D
800 000 kr
2:a på Granada
Upptäck denna välplanerade och ljusa 2-rumslägenhet på andra våningen – perfekt för dig som vill skapa ditt drömhem från grunden. Här finns gott om förvaring och en underbar inglasad balkong i soligt västerläge med utsikt mot föreningens gröna och lummiga innergård – en oas att njuta av från tidig vår till sen höst.
Lägenheten är i behov av renovering/modernisering, vilket ger dig möjligheten att sätta din egen prägel och höja värdet. Badrummet är renoverat i samband med föreningens stambyte för ca 20 år sedan.
Läget är svårslaget – här bor du med cykelavstånd till både hav, bad och golf, till Landskronas charmiga stadskärna och till stadens tågstation som tar dig vidare i regionen. Dessutom finns busshållplatsen precis utanför porten för maximal bekvämlighet.
Välkommen till Granada och till Norra Infartsgatan 55 D!
Boarea
58 kvm
Avgift
3 792 kr/mån
Rum
2 rum (1 sovrum)
Våning
2 av 4 (Hiss finns ej)
Såld
2025-10-29
Mäklarhuset Landskrona
Denna lägenhet på Norra Infartsgatan såldes av oss 2025-10-29. Se alla våra försäljningar i Landskrona samt även på Norra Infartsgatan.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad