Lägerhöjdsgatan 19

Slutpris

6 250 000 kr


Centrala Vaxholm— Vaxholm

Lägerhöjdsgatan 19


Slutpris
6 250 000 kr

Vaxholm - Centrala Vaxholm

Nyproducerat med egen uteplats och sjöutsikt!

Välkommen till denna tilltalande markplanslägenhet - en dröm för den som vill ha en lägenhet med villakänsla och sjöutsikt.
Här bor du på första parkett med utsikt mot vatten och kan njuta av din egen lilla grästäppa i bästa västerläge.
Lägenheten är smart disponerad med en egen sovrumsavdelning om så önskas där masterbedroom har utsikt mot vattnet.
Den öppna planlösningen mellan vardagsrum och kök och utgången till uteplatsen skapar bra gemensamma ytor. Intill vardagsrummet finns ytterligare ett rum att användas som sovrum, TV-rum, arbetsrum eller bibliotek.
Möjligheterna är många med den här lägenheten.
Lägenheten är nyproducerad och klar för inflyttning i februari.

Läget i Vaxholm är bästa tänkbara, endast en kort promenad från stadskärnan.

Välkommen att kontakta mäklaren för privat visning.

Boarea/biarea
ca 83/29 kvm

Avgift
7 058 kr/mån

Rum
4 rum (3-4 sovrum)

Våning
BV (Hiss finns)

Såld
2026-03-16

Mäklarhuset Vaxholm

Denna lägenhet på Lägerhöjdsgatan såldes av oss 2026-03-16. Se alla våra försäljningar i Vaxholm samt även på Lägerhöjdsgatan.

Låt oss värdera din bostad

Boka en kostnadsfri muntlig värdering och ta reda på vad din bostad är värd. En mäklare som är expert på just ditt område går igenom bostaden och du får sedan en muntlig värdering på plats.
Mäklarhuset värdera din bostad
Hej! Hur kan vi hjälpa dig?
Vad letar du efter?
Kostnadsfri värdering av min bostad
Funderar du på att sälja nu eller längre fram? Boka en kostnadsfri muntlig värdering och rådgivning idag.
Jag vill sälja min bostad
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig och berättar mer om hur vi kan hjälpa till med försäljningen och en riktigt lyckad affär.
Tack, vi har tagit emot din
förfrågan.
Vi kontaktar dig inom kort.