Egon Östlunds Gata 12
2 195 000 kr
Smart planerad tvåa i markplan med inglasad uteplats!
Drömmer du om en central tvåa i markplan på lugnt läge nära city? Nu har vi det stora nöjet att presentera en kvadratsmart tvåa på populära Nissastrand från 2020! Ett stort utropstecken är den stora inglasade uteplatsen mot den lummiga innergården. Redan i loftgången infinner sig en härlig känsla och när vi öppnar ytterdörren möts vi av en genomgående ljus boendemiljö. Lägenheten har 52,5 väldisponerade kvm som innehåller ett ljust och fräscht kök i öppet samspel med vardagsrummet, sovrum, klädkammare samt ett fullutrustat badrum innehållande både tvättmaskin och torktumlare.
Föreningen tillhandahåller även en gemensamhetslokal med ett pentry samt en övernattningslägenhet för vänner och familj i markplan. Helt enkelt en riktigt fin lägenhet med många mervärden på Nissastrand.
Välkommen att anmäla er till visning! Med vänliga hälsningar Sara Johansson 073-507 40 41 Mäklarhuset
52.5 kvm
4 155 kr/mån
2 rum (1 sovrum)
1 av 6 (Hiss finns)
2024-04-10
Mäklarhuset Halmstad
Denna lägenhet på Egon Östlunds Gata såldes av oss 2024-04-10. Se alla våra försäljningar i Halmstad samt även på Egon Östlunds Gata.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
